JMB-BRECKA.CZ

  

Vítejte na stránkách věnovaných všem modelářům, kteří propadli kráse řízeného letu obřích modelů letadel poháněných benzinovými spalovacími motory.
 
Nezbytností u těchto modelů je také použití kvalitních tlumičů výfuku, které chci na těchto stránkách nastínit. Naše firma začala vyvíjet a vyrábět tlumiče JMB v roce 1998 ve spolupráci se ZDZ Valašské Meziříčí pro své motory. Od té doby se nám podařilo rozjet výrobu celého sortimentu tlumičů pro benzinové motory všech používaných velikostí. Všechny tlumiče jsou vyrobeny z hliníku, což nám umožňuje dosáhnout dobrých akustických vlastností při zachování nízké hmotnosti. Na vývoji a testování se podílejí přední evropští piloti, zejména ti létající s akrobatickými obřími modely. Tyto modely vyžadují špičkový stav celého motorového soustrojí, tedy motor – tlumič – vrtule, čehož je dosaženo při minimalizaci hluku.

 

Úspěchy sportovních pilotů používajících tlumiče JMB na mezinárodních soutěžích a spokojenost modelářů létajících pro radost jsou důkazem, že naše úsilí přispělo k neustálému zvyšování technické úrovně a kvality a úspěchu tlumičů JMB.

Milan Brečka-JMB